تبلیغات
مقاله های مهدوی
مقاله های مهدوی

هدف اسرائیل از این گونه اقدامات آن است تا توجه افكار عمومی را نسبت به زرادخانه اتمی و شیمیایی و بیولوژیكی خود كه برای تسلط بر خاورمیانه تدارك دیده است منحرف سازد. شاحاك، پرفسور اسرائیلی كه خبر زرادخانه اتمی اسرائیل را فاش ساخت در نوشته های خود می گوید: اسرائیل نه تنها تهدید برای ملت یهود و كشورهای عربی و خاورمیانه بلكه تهدید علیه كل جهان می باشد

نوشته: ابراهیم صلاح
ترجمه: غلامرضا رفیع

اشاره: اسرائیلی ها از مدتها پیش تلاش های گسترده ای را علیه جهان اسلام با هدف بدنام كردن مسلمانان و تحریك غربی ها علیه آن آغاز كرده اند و در این راستا از هیچ كوششی از جمله نسبت دادن اعمال تروریستی به مسلمانان و حتی تحریف حقایق دینی خودداری نكرده اند. برای نمونه چندی پیش یك افسر امنیتی اسرائیل مجموعه سخنرانی هایی را در كشورهای اروپایی علیه اسلام و مسلمانان ایراد كرده است. آنچه در پی می آید ترجمه نقدی بر این شیوه مزورانه رژیم صهیونیستی و افسر اطلاعاتی آن است كه توسط ابراهیم صلاح سخنگوی رسمی اتحادیه فدراسیون سازمان های اسلامی در سوئیس به رشته تحریر درآمده است و در رسانه های مختلف از جمله روزنامه «الشرق الاوسط » منتشر شده است.

مدتی پیش فردی به نام «آوی لیبكین» با معرفی خود به عنوان افسر بازنشسته دستگاه امنیتی اسرائیل، به دعوت یك سازمان مشكوك مسیحی موسوم به «دوستان اسرائیل» مجموعه سخنرانی هایی را در سوئیس و سایر كشورهای اروپایی علیه اسلام ایراد كرده است. نگارنده با شنیدن این سخنان تصمیم داشتم در فرصتی مناسب ادعاهای وی را پاسخ داده و آن را مورد ارزیابی قرار دهم. ولی از آنجا كه انجام این كار در آن موقع میسر نشد اكنون تصمیم گرفته ام كه در این نوشته سخنان وی را به نقد بكشم و در این راستا از مهمترین بخش های آن آغاز می كنم. سخنران اسرائیلی، اظهارات خود را با آیه ۵۱ سوره مائده آغاز كرده و با تفسیری غیرواقعی از آن می گوید: قرآن در این آیه به مسلمانان امر می كند كه یهود و نصارا را به عنوان دوست برنگزینند. هر چند وی این آیه را از سوره مائده نقل كرد ولی به آیات دیگر همین سوره كه از محبت و احترام به اهل كتاب اعم از یهودی و نصارا سخن گفته و ازدواج و خوردن غذای آنها را برای مسلمانان حلال دانسته، هیچ اشاره ای نكرده و همه آنها را نادیده گرفته است. برای روشن شدن این موضوع، در اینجا موضع و نظر كلی اسلام را در قبال بشریت به طور عام و اهل كتاب به طور خاص بیان می كنیم.

پیامبر (ص) به عنوان هدایتگر و بشارت دهنده از جانب خداوند مبعوث شد. قرآن كریم در این باره در سوره اعراف آیه ۱۵۸ می فرماید: «قل یا أیهاالناس انی رسول الله الیكم جمیعا الذی له ملك السموات و الارض لااله الا هو یحیی و یمیت».

(ای رسول ما به مردم بگو كه من بر همه شما رسول خدایم، خدایی كه آسمان و زمین همه ملك اوست و هیچ خدایی جز او نیست و او زنده می كند و می میراند). قرآن همچنین در سوره حجرات آیه ۱۳ خطاب به عامه مردم می فرماید: «یا ایهاالناس انا خلقناكم من ذكر و انثی و جعلناكم شعوباً و قبائل لتعارفوا ان اكرمكم عندالله اتقیكم». (ای مردم ما همه شما را نخست از مرد و زنی آفریدیم و آنگاه شعبه های بسیار و فرق مختلف گردانیدیم تا قرب و بعد نژاد و نسب یكدیگر را بشناسید و بدانید كه اصل و نسب و نژاد مایه افتخار نیست بلكه بزرگوارترین شما نزد خدا با تقوا ترین شما هستند). خداوند در آیه مذكور می فرماید كه ما شما را به صورت قبایل و نژادهای مختلف آفریدیم تا یكدیگر را بشناسید نه اینكه با یكدیگر بجنگید و ملاك برتری  شما بر یكدیگر نیز عمل صالح در جهت خیر و صلاح بشریت و پرهیزكاری است. علاوه بر این از نظر اسلام تفاوت موجود در رنگ، زبان و اعتقادات انسان ها از جمله سنت ها و قوانین الهی و وسیله ای برای تكامل و پیشرفت بشریت می باشد. خداوند راجع به این موضوع در سوره روم آیه ۲۲ می فرماید:  «و من آیاته خلق السموات و الارض و اختلاف السنتكم و الوانكم» (یكی از آیات الهی خلقت آسمانها و زمین است و دیگری اختلاف زبانها و رنگهای شما آدمیان می باشد). منظور این آیه این است كه خداوند اگر می خواست همه انسانها اعم از مسلمان، یهود و نصارا را به صورت یك امت واحد قرار می داد ولی وجود بینش ها و اعتقادات مختلف خود یكی از سنت های ثابت و محكم الهی است. از این رو خداوند در سوره هود آیه ۱۱۸ می فرماید: «ولو شاء ربك لجعل الناس امه واحده و لایزالون مختلفین» (اگر خدا می خواست همه ملل و مذاهب را یك امت می گردانید و لیكن دائم همه ملل و اقوام دنیا گوناگون خواهند بود).

اسلام همچنین ایمان آوردن یا ایمان نیاوردن به آئین الهی را جزو حقوق انسان می داند و در سوره كهف آیه ۲۹ می فرماید: «و قل الحق من ربكم فمن شاء فلیومن و من شاء فلیكفر» (و بگو این حق همان است كه از جانب پروردگار شما آمد پس هر كه می خواهد ایمان بیاورد و هر كه می خواهد كافر شود). خداوند همانگونه كه اصل آزادی انتخاب را برای انسان به رسمیت شناخته، اكراه و اجبار در پیروی از دین را نیز كاملاً حرام می داند و در سوره بقره آیه ۲۵۶ می فرماید: «لااكراه فی الدین» (در دین هیچ اجباری نیست) چرا كه اسلام به معنای صلح و آشتی با خود و دیگران و طبیعت و نیز تسلیم در برابر اراده و خواست خداوند و خالق و صاحب این جهان هستی می باشد. از این رو خداوند در قرآن همه ادیان الهی را تحت عنوان اسلام قلمداد می كند و در این باره در سوره آل عمران آیه ۸۴ می فرماید: «قل آمنا بالله و ما انزل علینا و ما انزل علی ابراهیم و اسماعیل و اسحاق و یعقوب و الاسباط و ما اوتی موسی و عیسی و النبیون من ربهم لانفرق بین احد منهم و نحن له مسلمون» (بگو ای پیامبر به خدای عالم و كتاب و شریعتی كه به خود ما نازل شده و آنچه به ابراهیم و اسماعیل و اسحاق و یعقوب و فرزندانش نازل شد و آنچه به موسی و عیسی و پیامبران دیگر از جانب پروردگارشان آمد به همه ایمان آوردیم و فرقی میان هیچ یك از پیامبران خدا نگذاریم زیرا مطیع فرمان خدا هستیم.

اسلام همچنین از آئین یهودی و مسیحیت كاملاً با احترام یاد می كند و این ادیان را بخشی از شریعت هدایتگر الهی می داند كه در دوره های مختلف برای هدایت بشر فرستاده است. از این رو خداوند در سوره مائده آیه ۴۴ می فرماید: «انا انزلنا التوراه فیها هدی و نور» (ما تورات را كه در آن هدایت و روشنایی دلها است فرستادیم).

از سوی دیگر خداوند در همین سوره مائده در آیه ۴۶ می فرماید: «وقفینا علی آثار هم بعیسی ابن مریم مصدقاً لما بین یدیه من التوراه و آتیناه الانجیل فیه هدی و نور» (و از پی آن رسولان، عیسی پسر مریم را فرستادیم كه تصدیق به درستی توراتی كه در دست او بود داشت و انجیل را نیز بر او فرستادیم كه در آن هدایت و روشنایی دلها بود).

قرآن همچنان از اهل كتاب (یهود و نصارا) كاملاً با محبت و بزرگی یاد می كند.

و در سوره آل عمران آیه ۱۹۹ می فرماید: «و ان من اهل الكتاب لمن یؤمن بالله و ما انزل الیكم و ما انزل الیهم خاشعین لله لایشترون بآیات الله ثمناً قلیلا اولئك لهم اجرهم عندربهم.» (برخی از اهل كتاب كسانی هستند كه به خدا و كتاب آسمانی شما و هم كتاب آسمانی خودشان ایمان آوردند در حالتی كه مطیع فرمان خدا بوده آیات خدا را به بهای اندك نفروشند آن طایفه اهل كتاب را نزد خدا پاداش نیكو است).

قرآن برای اهل كتاب (یهود و نصارا) جایگاه والایی را قایل شده است و خداوند ازدواج با آنها را برای مسلمانان مباح دانسته است و در سوره مائده آیه ۵ می فرماید: «الیوم اُحل لكم الطیبات و طعام الذین اوتوا الكتاب حل لكم و طعامكم حل لهم و المحصنات من المؤمنات و المحصنات من الذین اوتوا الكتاب». (امروز چیزهای پاكیزه بر شما حلال شده است. طعام اهل كتاب بر شما حلال است و طعام شما نیز بر آنها حلال است و نیز زنان پارسای اهل كتاب بر شما حلالند).

ازدواج در اسلام نهاد و ركنی مهم به شمار می رود و باعث نزدیك شدن ملت ها و تمدن ها به یكدیگر و نیز گسترش صلح و صفا و همكاری میان آنها می شود. تا جایی كه گسترش اسلام در اندونزی با ۲۰۰ میلیون مسلمان از طریق بازرگانی و ازدواج صورت گرفت و هرگز ارتش و سپاه مسلمانی به آن سرزمین لشكركشی نكرد.

آنچه گفته شد موضع اسلام در قبال اهل كتاب بود. بنابر این چگونه ممكن است مسلمانان با آنها پیوند ازدواج و خویشاوندی داشته باشند و خود را در غم و اندوه آنان شریك بدانند در حالی كه این سخنران اسرائیلی با استناد به آیه ۵۱ از سوره مائده اعلام كرده كه قرآن به مسلمانان امر می كند كه با یهودیان دوست نشوند و آنان را به قتل برسانند.

برای روشن شدن معنا و مفهوم این آیه دانستن این نكته ضروری است كه قرآن كریم طی ۲۳ سال بر پیامبر (ص) نازل شد و علاوه بر آوردن شریعت جدید به بررسی برخی مشكلات اجتماعی، و سیاسی نظامی پرداخت و بسیاری از پرسش ها و سئوالات مردم را پاسخ داد.

گفتنی است كه در آن زمان برخی قبایل نصرانی در شمال جزیره العرب و برخی قبایل یهودی نیز در نزدیكی شهر مدینه سكونت داشتند و مرزهای جزیره العرب از شرق تحت نفوذ امپراتوری ایران و از شمال تحت نفوذ امپراتوری روم مسیحی بود.

برای نمونه قبیله خیبر كه بخشی از قلمرو دولت اسلامی مدینه به شمار می رفت تمامی معاهده ها و پیمان هایی را كه با پیامبر بسته بود نقض كرد و با بت پرستان در جنگ احزاب علیه مسلمانان همدست شد. همینطور در جنگ تبوك نیز برخی قبایل به رومی های نصرانی پیوستند كه این آیه نازل شد كه «لاتتخدوا الیهود و النصاری اولیاء». (یهود و نصارا را به دوستی برمگزینید). یعنی به آنها گوشزد می كرد كه بر ضد مسلمانان هم پیمان نشوید. تفسیر «بعضهم اولیاء بعض» نیز در این آیه به معنای این است كه منافع مشترك یهود و نصارا بر ضد مصالح اسلام در حال شكل گیری و نزدیك شدن است. از این رو آیه مذكور در رابطه با حادثه ای مشخص و معین و در قالب و سیاق سیاسی و نظامی كه شرایط آن زمان ایجاب می كرد نازل شده است و به هیچ وجه برای كل یهودیان و نصارا عمومیت نداشته. از این گذشته سفارش به عدم برقراری دوستی با آنها نیز نه به دلیل اعتقادات و دینشان بلكه به خاطر دشمنی شان با مسلمانان بوده است. برای نمونه پیامبر (ص) به پیروان خود دستور داد برای در امان ماندن از خطر دشمنان به حبشه مهاجرت و نزد پادشاه مسیحی آن سرزمین زندگی كنند و او نیز به گرمی از مسلمانان استقبال كرد و آنان را مورد حمایت خود قرار داد. پیامبر همچنین با «ماریه» یك قبطی مصری كه مقوقس پادشاه مسیحی مصر به وی هدیه داده بود ازدواج كرد. پیامبر (ص) همچنین «صفیه» را كه یك یهودی بود به همسری برگزید.

علاوه بر اینها هارون الرشید با شارلمانی پادشاه فرنگ پیمان همكاری امضا كرد و بین آنها هیات های مشترك و هدایای زیادی رد و بدل شد. از سوی دیگر پزشك صلاح الدین ایوبی یك یهودی و مادر محمد فاتح یكی از پادشاهان ترك عثمانی نیز مسیحی بود.

از این رو به خوبی مشاهده می شود كه مسلمانان با اهل كتاب رفتاری محبت آمیز و توأم با احترام داشته اند و مسایلی همچون ازدواج، همكاری های مختلف و حسن همجواری بین آنها معمول بوده است.

روابط مسلمانان با اهل كتاب همواره از این قاعده پیروی كرده مگر در جنگهایی كه فرنگ به نام جنگ های صلیبی علیه جهان اسلام به راه انداخت.

حتی در این شرایط نیز صرفا با كسانی كه دست به جنایت می زدند به عنوان دشمن برخورد می شد. این نوع رفتار الهام گرفته از فرمایش خداوند است و در سوره عنكبوت آیه ۴۶ می فرماید: «ولا تجادلوا اهل الكتاب الا باالتی هی احسن الا الذین ظلموا منهم و قولوا آمنا بالذی انزل الینا و انزل  الیكم و الهنا و الهكم واحد و نحن له مسلمون».

(با اهل كتاب جز به نیكوترین شیوه مجادله نكنید، مگر با آنها كه ستم پیشه كردند و بگویید به آنچه بر ما نازل شده و آنچه بر شما نازل شده است ایمان آورده ایم و خدای ما و خدای شما یكی است و ما در برابر او گردن نهادیم.»

بنابراین ادعای اینكه اسلام جامعه بشری را به دو گروه یكی دارالاسلام یا سرزمین مسلمانان و دیگری دارالحرب یا سرزمین محاربین تقسیم كرده است،  دروغی بیش نیست. در همین راستا سخنران اسرائیلی در اظهاراتی سراسر كذب علیه  اسلام می گوید: اسلام نه تنها یهود و نصارا بلكه،  هندوها، چینی ها و ژاپنی ها و همه ملت های غیرمسلمان را دشمن و محارب و قتل آنها را واجب می داند ولی ضعف كنونی مسلمانان باعث خودداری آنها از ارتكاب چنین اعمالی شده است.

برخلاف ادعاهای دروغین وی، اسلام نه دارالحرب بلكه دارالعهد است و ارزش زیادی برای عهد و پیمان با دیگران قایل بوده و كشورهای جهان موافقتنامه ها و معاهده های بسیاری را با مسلمانان امضاء كرده اند. علاوه بر این هم اكنون شمار زیادی از مهاجرین مسلمان در كشورهای جهان بسر می برند و به دلیل اعتمادی كه به آنها وجود دارد آزادانه در این كشورها زندگی می كنند. در همین راستا قرآن به مسلمانان امر می كند كه به وطن جدید خود عشق بورزند و وفادار باشند و در شرایط صلح و جنگ همواره از آن دفاع كنند. قرآن در سوره انفال آیه ۷۳ می فرماید: «و ان استنصروكم فی الدین فعلیكم النصر الا علی قوم بینكم و بینهم میثاق». (اگر از شما یاری طلبیدند باید به یاری شان برخیزید مگر آنكه بر ضد آن گروهی باشد كه میان شما و ایشان پیمان بسته شده باشد). مسلمانان ۸۰۰ سال بر اندلس حكومت كردند و مسیحیان و یهودیان در آنجا به زندگی خود ادامه می دادند و بنا به اعتراف خود آنها دوره حكومت مسلمانان بر اندلس، عصر طلایی آزادی و برابری آنها بوده و میلیون ها مسلمان و مسیحی اسپانیایی آزادانه در كنار یكدیگر زندگی می كردند. ولی با سقوط آخرین دژهای مسلمانان علی رغم همه عهد و پیمان ها و معاهده هایی كه با مسلمانان در ارتباط با محترم شمردن دین و حقوق آنها وجود داشت، تمامی مسلمانان را اخراج و یا وادار به پذیرش مسیحیت كردند. تا جایی كه حتی یك مسلمان هم در آنجا باقی نماند. علاوه بر این وسایل شكنجه ای كه در دادگاههای تفتیش عقاید مورد استفاده قرار می گرفت هنوز در موزه شهر كاركاسون فرانسه وجود دارد.

گفتنی است كه با این حال بنا به اعتراف مورخین یهودی، مسلمانان در شمال آفریقا و تركیه از آوارگان یهودی رانده شده از اندلس استقبال كردند و به آنها پناه دادند.

ولی ادعای سخنران اسرائیلی مبنی بر اینكه اسلام با محبت و دوستی آشنا نیست و میانه ای ندارد و واژه دوستی از جمله دوستی با همسایگان در قرآن ذكر نشده چیزی جز مغالطه و دروغ پردازی از سوی وی نیست.

چرا كه قرآن پر از واژه هایی است كه مسلمانان را به دوستی خداوند و پیامبر و دوست داشتن مؤمنین اعم از مسلمان و اهل كتاب سفارش می كند. بخاری حدیثی را از پیامبر نقل كرده است كه حضرت فرمود: «جبرئیل همواره مرا راجع به همسایه سفارش می كرد تا جایی كه پنداشتم برای او ارث تعیین خواهد كرد». همچنین نقل شده است كه روزی پیامبر (ص) به همراه صحابه خود از محلی می گذشت كه در همین هنگام عده ای جنازه ای را برای دفن به گورستان می بردند، پیامبر بلافاصله ایستاد و وقتی صحابه به ایشان گفتند كه یا رسول الله این جنازه یك یهودی است، پیامبر در پاسخ فرمودند: مگر نه اینكه انسان است؟

ولی تلاش برای متهم ساختن اسلام به تروریسم و متهم شدن مسلمانان به انفجار ساختمان مركز فدرال در اوكلاهما در سال ۱۹۹۴ نیز حكایت دیگری دارد زیرا در نهایت پلیس آمریكا، چند آمریكایی سفیدپوست را به عنوان عاملان انفجار دستگیر كرد و «مك وی» عامل اصلی این انفجار به اعدام محكوم گردید و همزمان با اعلام این خبر شایع شد كه «موساد» با انجام این عملیات قصد داشت با نسبت دادن آن به مسلمانان افكار عمومی آمریكایی ها را علیه اسلام برانگیزد. از این رو تلاش كنونی سخنران اسرائیلی مبنی بر متهم ساختن مسلمانان به دست داشتن در این حادثه،  نیز این ظن و گمان را تقویت می كند.

درباره حادثه سرنگونی هواپیمای TWA در اقیانوس اطلس كه سخنران اسرائیلی آن را به «تروریسم اسلامی» نسبت داده نیز باید گفت دفتر تحقیقات فدرال آمریكا هر گونه عملیات خرابكاری در این حادثه را بعید دانسته است.

در حادثه انفجار بمب در شهر نجف كه كشته شدن ۱۸۰ تن از شیعیان نمازگزار را در پی داشت، ادعا شد كه مسلمانان سنی عامل انفجار بمب بوده اند ولی حسن روحانی عضو شورای امنیت ملی ایران و سید حسن نصرالله دبیركل حزب  الله لبنان سازمان جاسوسی اسرائیل «موساد» را عامل این بمب گذاری دانستند. از این رو تلاش سخنران اسرائیلی برای نسبت دادن این انفجار به اهل سنت تاكیدی بر نگرش اسرائیل در جهت تحریك افكار عمومی و بدنام كردم مسلمانان است. شاید تمایل و اشتیاق این عامل مزدور «موساد» برای متهم ساختن مسلمانان به تروریسم بنا به گواهی مورخین یهود تلاشی برای سرپوش گذاشتن بر این حقیقت است كه به گفته آنها اسرائیل بر پایه ترور و پاكسازی نژادی شكل گرفته است.

و كشتار دیر یاسین، القبیه، كفر قاسم و الطنطور نمونه های بارز آن به شمار می رود. پروفسور «شاحاك» یك اسرائیلی استاد شیمی دانشگاه تل آویو و جزو اولین صهیونیست های اسرائیل در كتاب خود به نام تاریخ یهود و دین یهود صفحه های ۲۶، ۲۷ و ۲۸ می گوید: ریشه همه مشكلات علیه فلسطینی ها اعم از پاكسازی نژادی، غصب اراضی و نابودی اموال آنها ناشی از خوی مردم آزاری اسرائیل است و منشاء آن در كتاب های مقدس یهود كه غیریهودیان را جزو حیوانات می داند وجود دارد.

یك صهیونیست به نام «ابراهام بورج» رئیس سابق كنست اسرائیل در مقاله ای كه از وی در روزنامه های عبری و آمریكایی چاپ و از رسانه های گروهی پخش شد می گوید: دولت اسرائیل بر مبنای ظلم و ستم و فساد پایه گذاری شده و سرنوشت آن نابودی است و چه بسا افرادی چون من آخرین نسل صهیونیست در این سرزمین باشیم.

با این وجود سخنران اسرائیلی همچنین برای بدنام كردن اسلام با اشاره به صدام حسین رئیس جمهوری مخلوع عراق می گوید وی یك میلیون تن را كشت و مسلمانان، مسیحیان را در خاورمیانه تحت ظلم و ستم قرار می دهند و درصد جمعیت مسیحیان در قرن گذشته از ۲۵ درصد به ۲ درصد كاهش یافته است و مسلمانان مسیحیان را از فلسطین بیرون راندند و شیخ عكرمه صبری مفتی بیت المقدس در تاریخ ۱۲/۹/۲۰۰۳ قتل تمام مسیحیان و یهودیان را واجب دانست.

به هر حال ما از این سخنران اسرائیلی می خواهیم تا این ادعای دروغین خود را ثابت كند. ولی درباره صدام حسین نیز باید گفت كه او شریك و دوست آمریكا بود و آنها وی را به انواع سلاح های شیمیایی مجهز كردند تا با ایران بجنگد. از این گذشته، رامسفلد وزیر دفاع آمریكا در سال ۱۹۸۲ با صدام حسین به منظور همكاری و هماهنگی با وی در اداره جنگ علیه ایران ملاقات كرد.

در پاسخ به این ادعای سخنران اسرائیلی كه اقلیت های غیرمسلمان در كشورهای مسلمان تحت ظلم و ستم قرار می گیرند، باید گفت كه به اعتراف مورخین نصارا و یهودی، اسلام دین تسامح است و با سایرین برخوردی ملایمت آمیز دارد. گوستاو لوبون مورخ مسیحی می گوید: تاریخ، مردمی مهربان تر از اعراب را نمی شناسد و شاحاك دانشمند یهودی اسرائیلی نیز در كتاب خود به نام تاریخ یهود می گوید: مسلمانان به یهودی ها ظلم و ستم نكرده اند و دست به كشتار آنها نزده اند. مسلمانان بیش از هزار سال در خاورمیانه حكومت كرده اند و اقلیت های مسیحی در كشورهای اسلامی همواره در آسایش و امنیت بسر برده اند.

در حالی كه اگر می خواستند، می توانستند اقلیت ها را از بین ببرند، همانطور كه مسلمانان در اندلس و سرخپوستان در آمریكا از بین رفتند.

از این گذشته مسلمانان مانند هیتلر، موسولینی، چرچیل و استالین جنگ جهانی دوم را به راه نیانداختند كه بر اثر آن ۵۰ میلیون مسلمان كشته شدند.

سخنران اسرائیلی با خباثت تمام و تلاش آشكار برای تحریك افكار عمومی با اشاره به تحول جمعیتی در غرب گفت: مسلمانان ۲۰ درصد از جمعیت اتریش و ۱۷ درصد از جمعیت فرانسه را تشكیل می دهند و طی چند دهه آینده این كشورها به تملك مسلمانان در خواهد آمد. وی سپس از روی خباثت از آنها پرسید كه آیا شما چنین چیزی را می پذیرید؟ ولی گویا این سخنران اسرائیلی فراموش كرده است كه حركت تاریخ بر اثر مهاجرت های بزرگ ملت ها، قبایل و انتقال اندیشه ها و عقاید صورت گرفته است و خصوصا تاریخ اروپا نیز خود با مهاجرت قوم های گات، كولی ها و ویندال و... آ شنایی دارد.

از این رو مسلمانان با اهدای خون خود در راه آزادی اروپا و اتحاد و یكپارچگی آن سهیم بوده اند. همچنانكه در بازسازی اقتصادی آن كه بر اثر جنگ های پی درپی از بین رفته بود مشاركت داشته اند. دهها هزار دانشمند، متفكر و مخترع مسلمان با دانش و بینش و تخصص های خود به كشورهای اروپایی غنا بخشیده اند. به هر حال مسلمانان مقیم اروپا هیچ تمایلی به سلطه و تصرف این كشورها ندارند بلكه هدفشان زندگی توأم با صلح و صفا در كنار دیگران است و جا و مكانی بیش از آنچه دیگران از جمله یهودیان دارند،  نمی خواهند.

ولی اگر بنا به درخواست این سخنران یهودی، مسلمانان از اروپا اخراج شوند، چرخ اقتصاد اروپا از حركت باز می ایستد و بسیاری از این كشورها فرو می پاشد. زیرا گزارش های رسمی منتشر در اسناد اروپایی همواره بر نیاز مستمر اروپا به مهاجرت سالانه دست كم نیم میلیون مهاجر برای حفظ و بقای كشورهای عضو اتحادیه اروپا تاكید شده است.

سخنران اسرائیلی همچنین از تهدید و خطر اسلام برای جهان سخن گفته و مدعی است كه عربستان سعودی دارای موشك های دوربرد می باشد و در سخنانی تحریك آمیز علیه پاكستان می گوید: عربستان سعودی چندین بمب اتمی از پاكستان خریداری كرده است. وی همچنین می گوید ایران در صدد دستیابی به سلاح های اتمی است و خود را برای جنگ سرنوشت ساز برای نابودی یهود و نصارا و ظهور مسیح یا مهدی موعود -بنا به اعتقاد مسلمانان- آماده می كند. وی می پرسد آ یا باید به آ نها اجازه چنین اقدامی را بدهیم؟

در حقیقت وی می خواهد با این گونه اظهارات توجه افكار عمومی را نسبت به زرادخانه اتمی و شیمیایی و بیولوژیكی اسرائیل كه برای تسلط بر خاورمیانه تدارك دیده است منحرف سازد. شاحاك، پرفسور اسرائیلی كه خبر زرادخانه اتمی اسرائیل را فاش ساخت در نوشته های خود می گوید: اسرائیل نه تنها تهدید برای ملت یهود و كشورهای عربی و خاورمیانه بلكه تهدید علیه كل جهان می باشد. این فرد بهترین شاهدی است كه از بین خود اسرائیلی ها به این موضوع گواهی داده است

نوشته شده در تاریخ شنبه 31 مرداد 1388 توسط مهدویون عصر ظهور
درباره وبلاگ

آرشیو مطالب

آخرین مطالب

نویسندگان

موضوعات

نظر سنجی

پیوند ها

   دانشنامه مهدویت

لینكستان

آمار سایت

   لوگوی دوستان