تبلیغات
مقاله های مهدوی
مقاله های مهدوی

تلمود به معنای تعلیم است و عبارت است از مجموعه مدون شریعت شفاهی موسی که ساخته پرداخته خاخام های یهود است .

میتوان گفت روح یهودیگری برخاسته از تلمود است . زیرا روش و سبک یهودیگری را آموزش میدهد. نوع نگاه سخیف یک یهودی به انسان ها و دنیای اطرافش برخاسته از تعالیم همین کتاب است . وقتی یک سربازیهودی با کمال خونسردی گلوله را در قلب کودک فلسطینی شلیک میکند ، روحیه تلمودی در او زنده است . وقتی یهودی در هر جای دنیا ، به فساد مالی و ربا خواری و کلاهبردای مشغول است و کوچکترین احساس نارحتی هم نمیکند به لطف تعالیم تلمود است .

یهود این کتاب را از دسترس دیگران دور نگه داشته است تا چهره واقعی خود را با حرف های زیبا و یا مظلوم نمایی های هولوکاست گونه اش و ... بپوشاند . فقط بخش هایی از این کتاب مفصل را مسلمانان مطالعه کرده اند

نمونه هائی از مضامین این کتاب یاد می شود:

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->ممنوعیت دزدی کردن مربوط به یهودی است و دزدی از یهودی اشکال ندارد.

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->املاک مسیححیان مانند شن های دریا بی صاحب است و اولین یهودی که آنها را تصرف کند ، مالک حقیقی آن است .

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->تعایم تلمودی بر تعالیم تورات برتری دارد .

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->یهودیان جزئی از خداوند هستند لذا یهودیان از بقیه برتر اند . ونطفه غیر یهودی نطفه ای حیوانی است .

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->روح یهودی پس از مرگش به پیکر دیگر منتقل می شود .

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->بت پرستان و مسیحیان و مسلمانان ، همگی دشمن خدا هستند.

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->کلاه گذاشتن و ربا خواری با یهودیان جرم است اما برای غیر یهود اشکالی ندارد.

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->نسل ملت های غیریهود از حیوانات است ولی یهود فرزندان خجسته عالم هستند .

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->نهی از کشتن انسان ها مربوط به یهودیان است و هرکس تعالیم یهود را انکار می کند ، باید کشته شود .

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->زنان غیر یهود را میتوان تجاوز کرد ولی به زن یهودی نباید حتی طمع ورزیده شود.

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->بر یهود لازم است، كه املاك دیگران را خریدارى كند تا آنها صاحب ملك نباشند و همیشه سلطه اقتصادى براى یهود باشد.

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->پیش از آن كه یهود نفوذ و سلطه كامل خود را بدست آورند لازم است جنگ جهانى برپا و دو ثلث بشر نابود شود، در مدّت هفت سال یهود، اسلحه هاى جنگ را خواهد سوزانید و دندانهاى دشمنان بنى اسرائیل به مقدار بیست و دو ذرع كه تقریبا هزار و سیصد و بیست برابر دندانهاى عادى میشود! از دهانشان بیرون خواهد شد.

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->براى یهودى مانعى ندارد تسلیم امیال و شهوات خویش شود.

برگرفته از:

 کتاب پروتکل های دانشوران صهیون

سایت موعود

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 2 اسفند 1389 توسط مهدویون عصر ظهور
درباره وبلاگ

آرشیو مطالب

آخرین مطالب

نویسندگان

موضوعات

نظر سنجی

پیوند ها

   دانشنامه مهدویت

لینكستان

آمار سایت

   لوگوی دوستان