تبلیغات
مقاله های مهدوی
مقاله های مهدوی

"در جریان شروع بحران اقتصادی آمریکا میلیاردها دلار پول از بانکهای این کشور به بانکهای سوئیس انتقال یافته است. به گزارش "تابناک" عمده این پولها توسط 4700 میلیاردر که عمدتا یهودی هستند منتقل شده است. بنابر این گزارش باراک اوباما پلیس آمریکا یعنی اف. بی.ای را مامور تحقیق در این رابطه کرده است. این گزارش می افزاید: مقامات پولی سوئیس تنها اسامی صد نفر را ارائه کرده اند ولی با این حال فشار اف. بی. ای برای گرفتن اسامی همه این افراد همچنان ادامه دارد. گفتنی است پلیس آمریکا برای بازگرداندن این پولها قانون مالیاتها را بهانه قرار داده و از این طریق در پی ارجاع این سرمایه عظیم به این کشور می باشد."

این گزارش که تحت عنوان "سرقت بی‌سابقه یهودی‌ها از اقتصاد آمریکا" در سایت تابناک منتشر شده، تا زمان نگارش مقاله، 12760 خواننده داشته است که شاید برای خیلی از آنان این سئوال به وجود آید که چرا یهودیان به آمریکا، کشوری که خود آن را به وجود آورده و به آن رونق بخشیدند تا از نظر قدرت اقتصادی در جهان پادشاهی کند رحم ننموده و حال که این پادشاه بیمار شده به جای مداوای آن در حال فرار از آن هستند، چرا که حتی حاضر نیستند هزینه این بیمار را خود پرداخت کنند.

و سئوال دیگر که به ذهن خطور می کند، عدم احساس غیرت، عصبیت و اصالت در مرام و مسلک یهود است. چرا که اجداد آنان قرن ها در ایالات متحده زیسته اند و از آن ارتزاق کرده اند و کمترین کار آنها در بحران اقتصادی، ماندن و احساس هم دردی با سایر مردم آمریکا بود؟

به نظر می رسد پاسخ این سئوال را باید در ایدئولوژی و جهان بینی اعتقادی یهود جستجو نمود که مهم ترین منبع آن نیز در تورات مقدس یهودیان یافت می شود. چرا که اتباع یهودی بیش از هر قانونی به قواعد تورات پایبند هستند که راه ثروت اندوزی را به آنان آموزش می دهد.

ماه ها پیش در مقاله "نقش یهودیان در بحران مالی دنیا" که در تابناک و چند سایت دیگر منتشر شد آوردم که:

... "بیش از نیمی از جواب‌دهندگان در نظرسنجی موسسه آمریکایی یهودی ADL ، بر این باورند كه یهودی‌های كشورشان، بیشتر از كشور خودشان به اسرائیل وفادارند."

و از قول سومبارت هم نوشتم که او علت این نوع رفتارهای اقتصادی یهودیان را در نوع جهان بینیِ اعتقادی آنان كه برگرفته از ایدئولوژی توراتی و تلمود است، دانسته و می‌نویسد:

«مسیحیِ مومنی كه به اخذ ربا عادت كرده، در بستر مرگ می‌كوشد تا این بهره‌های گناه‌آلود را از خود دور كند تا بتواند به آرامش روحی دست یابد. اما یهودیِ مومن چه حالی دارد؟ او در بستر مرگ، به صندوقچه‌های مملو از این بهره‌ها می‌نگرد كه از مسیحیان یا مسلمانانِ نیازمند اخذ كرده است و از مشاهده آنها دلشاد و دلگرم می‌شود. چون هر سكه‌ای كه به دست آورده، مطابق فرامین و احكامی است كه به او گفته شده و در واقع قدمی است كه او در راه خدای خود برداشته است.»

باز می گردیم به تورات و علت اقدام یهودیان در سرقت بی سابقه از اقتصاد این کشور را در تورات جستجو می کنیم. در این کتاب می خوانیم که موسی(ع) از قول خداوند به بنی اسرائیل می‌گوید، "قبل از فرار از مصر باید اموال قیمتی همسایگان‌تان را بگیرد و با خود خارج نمائید."

اجازه دهید آیات را آنگونه که هست ارائه کنیم. در سفر خروج، موسی(ع) به قوم می فرمایند: "... و هنگامی كه می‌روید چنین خواهد شد كه دست خالی نخواهید رفت. هر زنی از همسایه‌اش و از خانم ساكن خانه‌ی خود ظروف نقره و ظروف طلا و لباس‌هایی درخواست نموده، بر پسران و بر دختران خود خواهید پوشانید و مصر را خالی خواهید كرد."

جالب آنکه در ذیل همین آیه و در كتاب تورات، این توضیح جالب و خواندنی را مترجم یهودی ارائه نموده است تا غارت مصر توسط هم کیشان خود را توجیه کند: «ادونای(خداوند) دستور داد این ظروف نقره، طلا و لباس‌ها را مخصوصاً از همسایگان بگیرند. چون اموال غیر منقول و غیر قابل حمل بنی‌اسرائیل در آنجا باقی می‌ماند و همسایه‌ها آنها را متصرف می‌شدند».!!

بنی اسرائیل به فرمان خداوندشان گوش فرا داد و با غارت طلا و جواهرات مردم مغموم مصر، شبانه از آنجا فرار کرد تا پس از گذشتن از دریا و رهایی از فرعون، اسیرگوساله سامری شود.! گوساله ای که ساخت آن با طلا و جواهرات مردم مصر بود و سرآغاز تباهی و انحراف بنی اسرائیل.

از آن روز تا به امروز، قوم یهود این فرامین را آویزه گوش خود قرار داده و همیشه ثروت خود را در قالب اموال منقول و ترجیحا طلا، جواهر و نقدیندگی در کنار خود دارد و آن هنگام که شوفار(شیپور مذهبی یهود) نواخته شود، فرار را بر قرار ترجیح داده و در جایی دیگر سکنی می گزیند تا با سرمایه خود مجددا نبض اقتصادی محل اقامت جدید را در اختیار بگیرد. به نظر می رسد حال معنای یهودی آواره را بهتر می فهمیم که چگونه ثروت خود را به دست می آورد.!!


منبع: تابناکنوشته شده در تاریخ دوشنبه 2 اسفند 1389 توسط مهدویون عصر ظهور
درباره وبلاگ

آرشیو مطالب

آخرین مطالب

نویسندگان

موضوعات

نظر سنجی

پیوند ها

   دانشنامه مهدویت

لینكستان

آمار سایت

   لوگوی دوستان